Szegeden értékesítő állás pénzügyi területen

A pénzpiacon található banki/biztosítási/lakás takarékpénztári/egészségpénztári/nyugdíjpénztári/hitel/CSOK és egyéb konstrukciók értékesítésére keresünk új munkatársakat egy független tanácsadó & közvetítő vállalat Szeged Széchenyi téri irodájába.

Munkánk során ügyfeleinknek nyújtunk személyre szabott tanácsadást, segítünk nekik a megfelelő termékek, szolgáltatások kiválasztásában és azt hosszú távon kezeljük, menedzseljük.

Az időbeosztás egyéni, rugalmas, nincs fix munkaidő, emiatt a havi bevétel is teljesítmény alapú, nincs fix fizetés.

Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik szeretik a kihívást, talpra esettek, szeretnek személyesen kommunikálni, a magas bevételi lehetőség motiváló számukra, nem ijednek meg attól, hogy nincs fix bejelentett munkabér.

Diploma előnyt jelent, vagy hatósági képzés megléte, minimum feltétel az érettségi, de ez esetben a pénzügyi hatósági vizsgákat el kell kezdeni 1-2 hónapon belül, továbbá számlaképesség szükséges majd a munkakezdéshez.

Fényképes önéletrajzzal lehet jelentkezni április végéig.

Feladatok

  • Időpont egyeztetés, majd személyes találkozó az ügyfelekkel, igényfelmérés elkészítése.
  • Minden új munkatárs tapasztalt kollégák segítségével dolgozik.
  • Díjmentes vállalaton belüli képzések biztosítottak.

Elvárások

  • Érettségi a minimum feltétel, de ez esetben a Független biztosításközvetítői és a Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsgát el kell kezdeni.
  • Közgazdász diploma mindkét hatósági vizsgát kiváltja.
  • Bármilyen egyéb más diploma a független biztosításközvetítői vizsgát kiváltja, így a másikra lesz csak szükség.

Előnyök

  • a munkaidő rugalmas
  • mellékállásban, főállásban és felsőfokú tanulmányok mellett is végezhető
  • idegen nyelvtudás, jogosítvány, szakmai tapasztalat: nem szükséges
  • a feladatok egy része akár otthonról is végre hajtható, így kis gyermekkel rendelkezők jelentkezését is várjuk
  • teljesítménybéres fizetés, stabil bevétel
  • vállalati juttatások, jól átlátható karrierrendszer
  • vállalaton belüli folyamatos, díjmentes továbbképzések

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!