Gyakornoki pályázathoz keresünk vidám hangú kolléganőt telefonos ügyintézésre

KKV KLASZTERHÁZ Zrt.
Szeged
Nettó 129 675 Ft - 200 000 Ft / hónap
2019. 03. 21.

Mikro-, kis- és középvállalkozásokkal foglalkozó Zrt. keres főként telefonos ügyintézésre vidám hangú kolléganőt szegedi irodájába.

Feladatok

  • A vállalkozások szerződéseinek kezelése, szolgáltatások intézése, kapcsolattartás a vállalkozások vezetőivel, munkatársaival. Kedves és céltudatos kommunikácóval kell kezelni az ügyfeleket. Ezért fontos, a cég számára, hogy vidám személyiség legyen, aki a nehéz ügyfélhelyzeteket is képes kezelni.

Elvárások

A keresett pályázó:

  • 25 év alatti, OKJ-s végzettségű, regisztrált álláskereső, aki alkalmas gyakornoki pályázati projektben dolgozni.
  • Értsen a 21. századi technológiákhoz, okostelefon, számítógép, stb. Szeressen az emberekkel bánni, bátran beszél a vállalkozások vezetőivel.

Előnyök

  • Ha már foglalkozott sok emberrel, vannak hosszú távú céljai, több vállalkozásnál, több területen is dolgozott.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munka, folyamatos fejlődési lehetőséggel.
  • Támogatás a tanuláshoz.
  • Kiegyensúlyozott munkatársi légkör, jó csapat, sok ügyfél, sok munka.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!