Partium Hotel Szeged *** Szállodánkba reggeliztető kollégát keresünk

Több éve sikeresen műdködő szállodánkba keresünk Reggeliztetőt / Konyhai kisegítőt.

Szállodánk fiatalos, dinamikus csapatának bővítésére új munkatársat keresünk, reggeliztető (konyhai kisegítő) munkakörbe.

Kérjük jelentkezését fényképpel ellátott önéletrajzával juttassa el hozzánk az email címünkre, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • szállodai reggeliztetés lebonyolítása
  • vendégek fogadása, kiszolgálása
  • kínáló pult folyamatos töltése
  • előkészítési és leszedési feladatok ellátása
  • tisztaság és rend fenntartása (konyha és étkező)

Elvárások

  • precíz és lendületes munkavégzés
  • vendégközpontú, csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd
  • kiváló megjelenés
  • kommunikációképes angol és / vagy német nyelvtudás előny, de nem kötelező

Előnyök

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Továbbfejlődési lehetőséget
  • Versenyképes bérezést
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, kedves csapatot

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!