Informatikai projektmenedzseri állás angol nyelvtudással Szegeden

Infotec Kft.
Szeged
Bruttó 900 000 Ft / hónap
2019. 03. 06.

Új, több éves szoftver fejlesztési projekthez keresünk legalább 5 éves projektvezetési tapasztalattal rendelkező, angolul jól kommunikáló informatikai szakembert.

Feladatok

  • Új, több éves fejlesztési projekt vezetése, szakmai koordinálása
  • Megrendelőkkel folyamatos egyeztetés, rendszerszervezési feladatok koordinálása
  • A fejlesztések során a specifikációnak megfelelő teljesítés ellenőrzése, tesztelése
  • A fejlesztés előrehaladásának ellenőrzése
  • Webes és mobil fejlesztések koordinálása
  • Konferencián, szakmai bemutatókon a projekt bemutatása

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • SCRUM módszertan részletes ismerete
  • Verziókövető rendszerek, tesztelési eljárások ismerete
  • Csapatközpontú működés
  • Angol nyelv magasszintű ismerete
  • Angol nyelvű prezentációs gyakorlat
  • Legalább 5 év gyakorlat

Előnyök

  • Programozói tapasztalat
  • Webes technológiák ismerete
  • Gazdasági, vállalatirányítási ismeretek

Amit kínálunk

  • Fiatal csapat
  • Nyugodt, stresszmentes munkahely
  • Rugalmas munkaidő
  • Teljes munkaidős, hosszú távú munkahely
  • Kiemelt bérezés bruttó 900 eFt-tól.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!