Vegyipari szakmunkásnak álláslehetőség Szegeden

Florin Zrt.
Szeged
2019. 02. 12.

A szegedi székhelyű Florin Zrt. keres olyan dolgozni vágyó, jó munkabírással rendelkező, precíz munkavállalót, akit érdekel egy hosszú távú, izgalmas, kihívásokkal teli, változatos álláslehetőség.

Feladatok

  • Feladatai közé fog tartozni, hogy különböző receptúrák alapján kozmetikai termékeket és háztartási vegyi árut hozzon létre napi több tonna mennyiségben.
  • A gépekhez való érzéke kihasználható a folyamat során használt berendezések kezelése, tisztán tartása közben.
  • Fontos cél elérni a vevői elégedettséget a jó minőségű, jó illatú szépészeti termékek előállításával.

Elvárások

  • Egy növekvő, tevékeny termelési osztály tagja lesz.
  • A munkavégzés egy jó csapatban történik, ahol egymás segítése lényeges. Fontos, hogy középiskolai végzettsége legyen, de még jobb, ha vegyipari témában is elmélyült.

Amit kínálunk

  • A munkakör erőt és kitartást igényel, cserébe hosszú távú munkalehetőséget, választható cafeteria elemeket, étkezési- és utazási hozzájárulást biztosítunk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!