Rendezvényszervező asszisztens állás Szeged

Szegedi irodánkba hosszú távra fő állású napi 8 órás munkavégzéssel munkatársat keresünk rendezvényszervező asszisztens munkakörbe.

Feladatok

  • Rendezvényszervezők munkájának támogatása, segítése
  • Rendezvényekre érkező jelentkezések adminisztrálása, visszaigazolások küldése
  • Kapcsolattartás a résztvevőkkel
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, szolgáltatókkal
  • Ajánlatok és szerződések előkészítése
  • Szerződések, dokumentumok iktatása
  • Postai és hivatali ügyintézés
  • Irodai beszerzés

Elvárások

  • Releváns munkakörben szerzett tapasztalat legalább 1 év
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office ismerete és magabiztos használata (Word, Excel, PowerPoint)
  • Precíz pontos megbízható munkavégzés
  • Jó kapcsolattaeremtő- és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Kulcs-Soft ügyviteli rendszer ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rendezvényszervező végzettség
  • Idegenforgalmi ügyintéző / Utazásszervező végzettség
  • Utazási hajlandóság

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!