Szoftverüzemeltetési feladatokhoz munkatársat keresünk Szeged és környékén

Infotec Kft.

2020. 06. 12.

Saját fejlesztésű szoftver termékeink folyamatos üzemeltetéséhez szoftverfejlesztő munkatársat keresünk szegedi munkahelyre.

Várunk jelentkezőket, akik a feladatot részmunkaidőben, távmunkában, vállalkozási szerződés alapján látnák el.

Feladatok

  • Több éve hibamentesen működő alkalmazások felügyelete, amelyek PHP/mySQL, Yii PHP framework, Bootstrap felhasználásával készültek.
  • Az alkalmazások folyamatos működésének fenntartása, szükség szerinti hibajavítása.

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 3 éves fejlesztési gyakorlat
  • HTML5, CSS3, Javascript,  PHP, mySQL, Yii framework, Bootstrap ismeretek

Előnyök

  • Linux szerver üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Távmunka lehetősége

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!