Szakmunka

Szakképzett szobafestőnek munkalehetőség Szeged és környékén

Munkavégzés helye: Szeged és környéke
Fizetés: Bruttó 1300 - 1500 / óra
2020. 02. 20. 08:47

Csapatbővítés céljából szakképzett szobafestő,mázoló tapétázó,nemesvakolathoz is értő szakembereket keresek régóta meglévő,stabil vállalkozásomba.

Bérezés megegyezés szerint.

A munkavégzés helye Szeged, illetve Csongrád-megyén belül, pesti  illetve távolabbi városok kizárva!

Nagyon jó a csapat a munkaidő 8-16ig tart.

Bejelentett munka.

Feladatok:

  • a legfontosabb az önállómunkavégzés a többi az ismerős: festés,mázolás tapétázás

Elvárások:

  • megbízhatóság,precízitás és az önállómunkavégzés ne jelentsen gondot.
  • 45év alatti életkor

Előnyök:

  • Ha gyakorlott, gyors és precíz vagy.

Amit kínálunk:

  • Garantált fizetés
  •  Munkhelyre való érkezés illetve hazajutás általam biztosított
  •  Fiatal ,nagyon jó társaság