Karbantartó állás Mórahalmon, juttatásokkal

Munkavégzés helye: Mórahalom
2018. 11. 15. 14:18

Karbantartó munkatársat keresünk gyártó céghez, családias csapatba.

Feladatok:
• gyártó gépek karbantartása;
• meghibásodások javítása;
• higiéniai-és biztonsági szabályok betartása;
• gép meghibásodások javítása, okainak feltárása;
• magasan automatizált gépek megelőző karbantartása; munkakörhöz tartozó dokumentáció vezetése.

Elvárások:
• villamossági középfokú vagy technikusi végzettség;
• ipari környezetben szerzett tapasztalat:
• Siemens PLC karbantartói szintű ismerte;
• villamos kapcsolási rajzok értelmezése.

Munkaidő: három műszakos munkarend: 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00

Előnyt jelent:
• pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete;
• angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér;
• versenyképes juttatási csomag;
• munkába járási költségtérítés;
• túlóra- és műszakpótlék.

Munkavégzés helye: Mórahalom.

Érdeklődni lehet: +3630/ 60 586 67

Jelentkezés az alábbi űrlap kitöltésével lehetséges:
“http://www.produkteam.hu/oneletrajz/karbantartomorahalom“http://www.produkteam.hu/oneletrajz/karbantartomorahalom