Informatika, telekommunikáció

Senior szoftverfejlesztő/ szoftverfejlesztő gyakornok állás Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged és környéke
2018. 11. 12. 15:48

Az Online Üzleti Intelligencia Kft. pályázatot hirdet senior szoftverfejlesztő/ szoftverfejlesztő gyakornoki munkakör betöltésére heti 20 órás munkaidőben.

Feladatok:

  • Webes üzleti alkalmazások fejlesztése, karbantartása
  • Ügyfeleknek online support biztosítása

Elvárások:

  • befejezett / folyamatban lévő tanulmányok Programozó / Informatikus BSc vagy MSc képzésben
  • kreativitás, csapatszellem
  • magas szintű önállóság és proaktivitás
  • igényesség, precizitás
  • angol nyelv szakmai ismerete

Következő technológiák ismerete előny: MySQL, Postgres SQL, bármilyen JS/Ajax keretrendszer, Laravel, Ext JS, PHP, SVN, Apache, Ubuntu

Amit kínálunk:

  • kiváló munkahelyi környezet
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes és motiváló juttatási csomag
  • nyitott, fiatal kollégákból álló környezet

Szakmai önéletrajzod küldd el a zsofia@recruito.net e-mail címre 2018.12.20-ig!

A tárgyban kérjük feltüntetni: „szoftverfejlesztő”.