Fizikai, segéd, betanított munka

Térburkoló munkalehetőség "B" kategóriás jogosítvánnyal Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged
2018. 10. 10. 15:01

Térburkoló munkalehetőség “B” kategóriás jogosítvánnyal.

Viacolór lerakásban szerzett tapasztalat és burkoló szakképzettség szükséges.

B kategóriás jogosítvány előny.

A munkakörhöz kapcsolódó juttatások:
utazási költségtérítés

Munkavégzés (munkakezdés) helye:6753 Szeged, Jávorka utca 8. (munkavégzés több helyen)

Foglalkoztatási jogviszony:Munka Törvénykönyve szerinti
Munkarend, munkaidő beosztás:kötött nappali munkavégzés
Foglalkoztatás napi időtartama:8 órás teljes

Jelelentkezni az alábbi elréhetőségen lehetséges:

  • a 06-20/559-6836 -os telefonszámon, illetve a vadrozsafa@t-online.hu e-mail címen lehet.