Karbantartó-villanyszerelő munkatársat keresünk több éves tapasztalattal

Munkavégzés helye: Szeged
2018. 10. 08. 14:18

Elvárt szakképzettség: Villanyszerelő
Hidraulikai, pneumatikai ismeretek (1-3 év).
Vezérléstechnika ismerete (1-3 év).
TMK villanyszerelő szakképzettség és tapasztalat (1-3) év.

A munkakörhöz kapcsolódó juttatások:

  • Alapbér, cafetéria, műszakpótlék

Munkavégzés helye:6725 Szeged, Semmelweis utca 8

Foglalkoztatás kezdete 2018. 10. 15

Teljes 8 órás munkavégzés a Munka Törvénykönyve szerint

Jelentkezni emailben önéletrajz küldésével lehet, a raczszabo.laszlo@miskolcipatyolat.hu címen, vagy érdeklődni lehet Rácz Szabó Lászlónál a 30/371 9081-es telefonszámon.