Egyéb munkalehetőségek

A szegedi Laser Technologies Kft. olyan pörgős, kreatív, kollégát keres, aki nem ijed meg az önálló

Munkavégzés helye: Szeged
2018. 10. 08. 13:31

Szeretnél egy fiatalos, dinamikus munkahelyen változatos munkát végezni?

A szegedi Laser Technologies Kft. olyan pörgős, kreatív, kollégát keres, aki nem ijed meg az önálló munkavégzéstől, szeret alkotni, folyamatosan fejlődni az értékesítés, üzletkötés területén.

A napi feladatok:

  • meglévő viszonteladó cégek személyes látogatása, tájékoztatása
  • új lehetséges viszonteladó cégek felkeresése, üzletkötés
  • termékek bemutatása, segítség az értékesítésben a partnerek számára
  • a viszonteladói hálózat folyamatos monitorozása, statisztikák, üzleti tervek készítése

A munkakör főként utazással járó, személyes üzletkötésből áll.

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Cégünk legnagyobb értéke „A CSAPAT”!

Egy fiatalos, dinamikus, professzionális csapat tagja lehetsz.

  • Versenyképes jövedelmet, fejlődési lehetőséget ajánlunk.
  • Céges autó korlátlan üzemanyag használattal
  • Céges telefon korlátlan lebeszélhetőséggel
  • Céges laptop
  • Munkaruha támogatás
  • Kulturált munkavégzési körülmények között, modern eszközökkel dolgozunk.
  • Nálunk unatkozni biztosan nem fogsz, folyamatosan bizonyíthatod kreativitásodat és nyitottak vagyunk minden jó ötletre, ami előre visz minket.
    Információk a kiválasztási folyamatról
    Küldd el pályázatodat e-mailben a lasertechkft@gmail.com címre!

Mire figyelj a pályázat elküldésekor:

  • Szeged, Textilgyári út 3. szám alatti telephelyünkre, teljes munkaidőre keresünk munkatársat, otthonról nem végezhető a munka és nem is vállalkozókat keresünk.
  • Több pályázatunk is futhat egy időben, ezért kérjük, hogy jelentkezéskor mindenképpen írd meg pályázatodban, melyik pozícióra jelentkezel!
  • Mindenképpen fényképes önéletrajzot küldj!
  • Jelöld meg a minimális nettó kereseti igényedet!
    (amennyit kézhez szeretnél kapni)
  • Írj nekünk korábbi munkatapasztalataidról az értékesítés területéről.
    A munkavállalóval kapcsolatos elvárások
    A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
    középfokú végzettség érettségivel
    OKJ
    főiskolai végzettség
    egyetemi végzettség
    posztgraduális végzettség
    Jogosítvány
    B
    Készségek és személyes tulajdonságok
  • B kategóriás jogosítvány feltétel
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés