Értékesítési munkatársat keresünk angol vagy német nyelvtudással

Munkavégzés helye: Szeged
2018. 10. 05. 13:48

Elvárt szakképzettség: Műszaki menedzser

Egyéb elvárt jártasság, készség, ismeret

  • Vezetői engedély,
  • angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete szükséges
  • Önálló, felelősségteljes, kreatív munkavégzés szükséges
  • Értékesítési tapasztalat előny.

Speciális követelmény: *Műszaki végzettség, teljesítmény elektronikai ismeretek.

A munkakörhöz kapcsolódó juttatások:

  • Alap béren felül teljesítmény alapú juttatások.

Munkavégzés helye: 6728 Szeged, Budapesti út 8.

Foglalkoztatás kezdete 2018. 11. 01.

Foglalkoztatási jogviszony:Munka Törvénykönyve szerinti
Munkavégzés közben várható:kiküldetés
Munkarend, munkaidő beosztás:rugalmas
Foglalkoztatás napi időtartama:8 órás teljes

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

  • személyesen a foglalkoztatónál, előzetes telefonos egyeztetést követően Tel.: (62) 548 540
  • fényképes önéletrajzzal a office@solvelectric.hu email címen