Kiutaztatási referens állás utazási irodában Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged
2018. 10. 05. 10:32

A Proko Travel, Szeged legnagyobb forgalmú utazási irodája, munkatársat keres kiutaztatási referens pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Külföldi körutazások szervezése
  • Ajánlatkészítés csoportok részére
  • Kapcsolattartás a külföldi és belföldi partnerekkel

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precizitás, szorgalom, problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Turizmusban szerzett tapasztalat

Előny:

  • Utazásszervezésben szerzett tapasztalat
  • Földrajzi, turisztikai ismeretek

Amit ajánlunk:

  • Kiemelt jövedelem
  • Kedvezményes külföldi utazási lehetőségek
  • Kellemes, fiatalos munkahelyi környezet
  • Több évtizedes stabil pénzügyi és szakmai háttér a cégnél

Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Szeged belváros

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, nettó bérigény megjelölésével és motivációs levéllel az alábbi e-mail címre: karrier@prokotravel.hu