Építőipar, építészet

Épületgépész technikust vagy épületgépész mérnök gyakornokot keresünk hosszútávra Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged
2018. 07. 02. 20:19

Szegedi mérnök iroda keres, Épületgépész technikust vagy Épületgépész mérnök gyakornokot hosszú távra, főállásra, irodai munkavégzésre.

Elvárások:

  • Iskolai végzettség: épületgépész technikus; felsőfokú végzettséggel rendelkező személyek jelentkezését is várjuk.
  • Gyakorlati idő: 0-4 év, 25 év kor alatti pályakezdőket is várunk

Előnyt jelent:

  • számítástechnikai-, és AutoCad, WinWatt software ismerete

Feladat:

  • épületgépészeti rendszerek (légtechnika, vízvezeték, központi fűtés, gázellátás, hűtés, megújuló energia, stb.) számítógépes tervezése, épületgépész mérnök irányítása alatt

Munkavégzés helye: Szeged

Amit ajánlunk:

  • hosszútávú 8 órás munka
  • versenyképes fizetés
  • kiváló munkakörnyezet
  • minőségi eszközök

Fényképes önéletrajzokat várunk az schgloriak@gmail.com -ra.

Tárgyba kérjük beírni “épületgépész technikus, gyakornok”.

Felelős ügyintéző: Schubauer Glória

Elérhetőség: +3630 2 501 807