Egyéb munkalehetőségek

Elektromos kerítés szerelő és telepítő munkatársat keresünk Szegeden "B" kategóriás jogosítvánnyal

Munkavégzés helye: Szeged
2018. 06. 26. 15:16

Országosan szerelt, kültéri vagyonvédelmi rendszer telepítéséhez keresünk *szerelő *munkatársat

Feladatai:
Vezető szerelő irányításával

  • Elektromos kerítésvédelmi rendszeres telepítése, szerelése
  • Fent említett rendszerek javítása, időszakos karbantartása
  • Rendszeres vidéki, több napos, kültéri munkavégzés

Elvárás:

  • B. kat. jog.
  • Elektromos kézi szerszámok használata
  • jó fizikai állapot
  • monotonitás tűrés

Előny:

  • hegesztésben való jártasság
  • fémlakatos, fémszerkezeti munkatapasztalat
  • vagyonvédelmi rendszer szerelésben, villanyszerelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő versenyképes bérezés
  • Sikerorientált, stabil vállalati háttér
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Képzések

Munkavégzés helye: 6724 Szeged, Vásárhelyi Pál út 3-5., teljes munkaidő.

A kiválasztás menete:
1. Küldje el a fényképes önéletrajzát a hr@lochner.hu email címre a pozíció megjelölésével vagy hívjon hétfőtől-péntekig 8:00-16:00-ig a +3630436-5844 116-os melléken.
2. Személyes elbeszélgetés, tesztírás.
3. Az ügyvezető úrral történő személyes interjú.