Informatika, telekommunikáció

Junior Java fejlesztő állás Szegeden, versenyképes fizetéssel

Munkavégzés helye: Szeged
2018. 01. 19. 09:51

Cégünk 8 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkezik ügyviteli és államigazgatási alkalmazások fejlesztésében.

Bővülő szegedi irodánkba keresünk Junior Java fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

  • Meglévő rendszerekben új funkciók implementálása
  • Funkciók támogatása

Elvárások:

  • 1-3 év JAVA alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Eclipse vagy IntelliJ IDEA fejlesztői környezetek használata
  • Oracle vagy PostgreSQL adatbázis szerverek ismerete
  • SVN/Git

Előny:

  • JSF/PrimeFaces, JPA/Hibernate vagy EclipseLink, EJB ismerete
  • Webszolgáltatások (JAX-RS, REST) ismerete
  • Alkalmazás szerverek (WildFly, Tomcat, WebLogic) ismerete
  • Jira, Confluence, Bitbucket, GitLab, Hudson

Amit ajánlunk:

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Jelentkezéshez kattintson az alábbi „Jelentkezz itt” gombra.