Vevő-, ügyfélszolgálat

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk Szegeden jó kommunikációs készséggel

Munkavégzés helye: Szeged
2018. 01. 04. 08:36

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • webshopunkon beérkezett kérdések megválaszolása
  • ügyfelek részére segítségnyújtás az oldalunkon történő rendelésekkel kapcsolatban
  • telefonos kapcsolattartás
  • beérkező e-mailek kezelése
  • egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség
  • számítógépes ismeretek (windows haladó szintű ismerete)
  • közösségi médiába való jártasság
  • kreativitás

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • e-mailben fényképes Önéletrajzzal az info@onlinepolo.hu címen
  • személyesen: 6725 Szeged, Móra u. 50.