Kereskedelem, értékesítés

Boltvezető / Bolti eladó munkalehetőség Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged
2017. 12. 06. 14:05

Kertészeti termékek értékesítésével foglalkozó vállalat munkatársat keres Szegeden az alábbi munkakörbe:

Boltvezető – eladó

Főbb feladatok, munkák:

  • Biztosítja a bolt gördülékeny működését
  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Céges protokollok betartása
  • Árajánlatok készítése
  • Rendelések összeállítása
  • Raktárkezelés (raktárkezelő számítógépes program használatával)

Elvárások:

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • Magas fokú problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • Angol és/vagy Szerb nyelv ismerete
  • Több éves releváns boltvezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Kiszámítható, versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel (fizetési igény megjelöléssel) a gomoa.sales@gmail.com e-mail címre várjuk.