Szerviztechnikus állás Szeged és környékén 1-2 év tapasztalattal

Munkavégzés helye: Szeged és környéke
2018. 11. 29. 09:43

Szerviztechnikus

Feladatok:
• Ügyfeleknél használatos irodatechnikai eszközök javítása, karbantartása, tisztítása
• Informatikai projektekben való aktív részvétel
• Szervizelési munkák adminisztrációja
• Munkaállomások felügyelete, karbantartása ügyfeleinknél
• Telefonos és személyes segítségnyújtás a felhasználóknak
• Hálózati, felhasználói programok installálása, üzemeltetése, hibaelhárítás
• Hardverek, szoftverek nyilvántartásának vezetése

Elvárások:
• 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
• ticketing rendszer pontos használata
• eredmény és probléma megoldási centrikusság
• jó kommunikációs képesség valamint csapatjátékos attitűd
• legalább középfokú informatikai végzettség
• precíz, pontos munkavégzés
• ügyfél központúság
• saját autó

Előny:
• alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• stabil nagyvállalati háttér
• kellemes munkahelyi légkör
• folyamatos szakmai kihívások

Munkavégzés helye: Szeged és vonzáskörzete

A jelentkezéseket a következő email címre várjuk: karrier@delta.hu