CNC programozó technológus / csoportvezető munka Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged
2018. 11. 19. 10:43

Egyedi alkatrészgyártó cég forgácsoló műhelybe CNC programozó technológus / csoportvezető munkatársat keres.

FELADATOK:

  • Az egyedi alkatrészgyártásban CNC programok elkészítése CAD modell vagy rajz alapján
  • Irányítja, elvégzi az általa készített CNC programok gyártási paraméterezését
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása
  • CNC műhely gyártásirányítása
  • Hatékonyság növelése
  • Gyártási hibák ellenőrzése és javítása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Magas jövedelem a tudás és a teljesítmény arányában
  • Szakmai, technikai kihívások
  • kulturált munkakörnyezet, modern gépek
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Képzési lehetőségek

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség
  • Átfogó forgácsoló szerszám ismeret
  • CAD/CAM tapasztalat
  • CNC vezérlésű gépkezelésben, beállításban, szerszámozásban való jártasság
  • Legalább 5 év termelő cégnél szerzett gyakorlat
  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Terhelhetőség.
  • Rugalmasság
  • Kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiség

ELŐNYT JELENT:

  • NCT vezérlés ismerete
  • SolideEdge / EdgeCam ismerete
  • szimultán 5 tengely programozási ismeretek

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • min: 5 ÉV

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a bmonika@first-tech.hu e-mail címen.

  • Teljes munkaidő