Adminisztráció, irodai munka

Manager asszisztens / kereskedelmi ügyintéző álláslehetőség Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged
2018. 09. 13. 13:09

Manager asszisztens// kereskedelmi ügyintéző kollégát keresünk Kereskedelmi cég ügyvezetője mellé .

Munkavégzés helye: Zákányszék

Heti 40 órában // teljes munkaidő

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (pénzügyi, kereskedelmi)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (középfokú nyelvvizsga)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat
  • MS Office magas szintű ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett min. 5 év tapasztalat
  • nagyfokú önállóság, rugalmasság, kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes olasz nyelvtudás(középfokú nyelvvizsga)

Feladatok:

  • ügyvezető programjainak koordinálása, irodavezetői tevékenység
  • könyvelés előkészítés
  • számlák, céges dokumentumok kezelése, iktatása
  • számlázás
  • belföldi és külföldi ügyfelekkel kapcsolattartás (telefon, e-mail)
  • árajánlat kérés (belföldi és külföldi partnerektől)
  • árajánlat készítés (belföldi és külföldi partnereknek)
  • belső kimutatások készítése, nyilvántartása
  • honlap karbantartás (adatok, dokumentumok feltöltése, cseréje)
  • szerződésállomány, partnerek nyilvántartása
  • céges PR folyamatok koordinálása

Jelentkezés módja // benyújtandó dokumentumok:

  • fényképes önéletrajz (magyarul és angolul)
  • motivációs levél
  • fizetési igény megjelölésével

E-mail címünk: agrofluviuskft@gmail.com