Junior rendszergazda álláslehetőség Szegeden

Aranyklinika Kft.

Rendszergazda

Munkavégzés helye: Szeged

2020. 12. 02. 10:37

Junior rendszergazda munkatársat keresünk határozott időtartamú munkaszerződéssel (legalább 2 év) rendszergazdai, üzemeltetési, hibaelhárítási és support feladatok elvégzésére, magánklinikára.

Az állás teljes munkaidő, hétfőtől péntekig tartó munkavégzés.

Munkavégzés helye: Szeged, Aranyklinika Kft.
Munkavégzés típusa: teljes

Pályázati feltételek:

  • NEM rendelkezik nappali, iskolarendszerű képzéshez kapcsolódó jogviszonnyal,
  • Stabil Windows, alapszintű Linux (főleg Ubuntu/Debian) üzemeltetési és rendszerismeretek,
  • TCP/IP hálózat felépítésének ismerete,
  • Valamilyen script nyelv (bash, perl, javascript, python) ismerete,
  • Számítógép hardware ismeretek,
  • Szakirányos informatikai végzettség,
  • Legalább 1 év szakirányos (nem hobbiszintű) tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás közép szinten (nyelvvizsga nem elvárás),
  • Önálló, pontos munkavégzés,
  • Jó kommunikációs képesség

Előny:

  • Programozó készség,
  • Verziókövető rendszer (Git, GitHub) ismerete,
  • Magabiztos hálózati ismeretek (IPv4, IPv6, routing, NAT, OpenVPN, stb),
  • Van tapasztalata a következőkkel: pfSense, Ubiquity, Nagios, docker, Apache, MySQL, MSSQL, cPanel, puppet,
  • Linux rendszergazdai ismeretek

Feladatok:

  • Windows és Linux-alapú infrastruktúra üzemeltetése és támogatása,
  • Új rendszerek kialakításában való részvétel,
  • IP alközponti telefon rendszer üzemeltetése és támogatása,
  • Hálózati infrastruktúra üzemeltése és támogatása,
  • Szoftverek (ügyviteli, előjegyző, betegadminisztráció, levelezés, stb.) konfigurációja és támogatása,
  • Kapcsolattartás szolgáltatókkal (internet, mobiltelefon, alközpont, szoftverek, tárhely, számlázó, stb),
  • A napi ügyeleti és support teendők ellátása,
  • Szabadságolás, betegség esetén besegítés a kollégák mindennapos munkájába.

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörülmények,
  • Új, teljesen felszerelt, légkondícionált munkahely a belváros szívében,
  • Saját munkaállomás (laptop+monitor),
  • Állandó munkarend (hétfőtől péntekig, 8-16 óráig),
  • Fiatalos (23-29 év), segítőkész kollektíva,
  • Fix bér + cafeteria (alkalmazotti jogviszony),
  • Biztos munkahely (legalább 2 év),
  • Kiemelkedő teljesítmény díjazása,
  • Folyamatos szakmai támogatás,
  • Korlátlan mennyiségű kávé.

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük csak a munkakörrel kapcsolatos célirányos információkat írja bele az önéletrajzába. Az állásra jelentkezés során ellenőrizhetjük a közösségi profilját. Kérjük tüntesse fel álláspályázatában, hogy önéletrajzát az álláshirdetés lezárulta után tárolhatjuk-e és megkereshetjük-e üresedés esetén.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz megadása kötelező!