Szakmunka

Szegeden fodrász állás a Biohair Napfény üzletben

Munkavégzés helye: Szeged
Fizetés: Bruttó 150000 - 500000 / hónap
2020. 11. 02. 11:53

Mind érezzük a Covid hatását a pénztárcánkon. Kevesebb a vendég, kevesebb marad a családnak. Mi mégis belevágunk. Biohair szalont nyitunk a Napfényparkban a régi lovasbolt helyén.

Gyere, légy a csapatunk tagja! Légy biohaires fodrász!

Amit ajánlunk:

  • Te nem fizetsz nekünk semmit, itt csak mi fizetünk neked! Ez NEM székbérlés! Bejelentett munkaviszony, vagy egyszerűsített foglalkoztatotti jogviszony.
  • fizetés COVID alatt is! Ha bezáratják a szalonokat, neked akkoris lesz megélhetésed!
  • kiemelkedő, teljesítményarányos munkabér ( mivel pontosan vezetjük, kinek hány vendége volt a hónapban), de egy minimumban megállapodunk
  • bejelentett munkaviszony ( TB, nyugdíj, táppénz, biztos háttér), ezt az összeget akkoris megkapod, ha kötelezően zárva kell lennünk a vírus miatt.
  • állandó vendégkör ( bejelentkezés nélküli szalon vagyunk, így folyamatosan érkeznek az új és régi vendégek, akik nem szeretnek a bejelentkezéssel bajlódni)
  • modern eszközök ( a szalonban minden van, csak az ollód hozd!)
  • szakmai fejlődési lehetőség (folyamatos ingyenes oktatások a Biohair saját akadémiáján)
  • szakmai előmeneteli lehetőség

Amit elvárunk:

  • jó kommunikációs képesség
  • vendégközpontú szemlélet

Aminek örülünk:

  • tapasztalat
  • szerb nyelv ismerete
  • angol nyelv ismerete

Ha szeretnél többet megtudni a Biohairről és országos hálózatáról, keresd fel a biohair.hu weboldalt.

Ha rólunk szeretnél többet megtudni, akkor a Biohair Wesselényit ( Budapest , Erzsébet krt. 30) keresd! Ez a már 8 éve működő szalon tartozik hozzánk a sok közül. Ennek a szalonnak a tapasztalataira építve hívjuk életre a Biohair Napfényt! Ennek a szalonnak a fizetési és munkavállalói rendszerét vesszük át, mely sok ponton eltérhet a többi Biohaires szalon rendszerétől. https://www.facebook.com/BioHairErzsebetkrt

Ha szeretnél egy jó csapatban, jó időbeosztással, bejelentett állásban jól keresni, küld el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy jelentkezz nálam messengeren.

Feladatok:

  • Női/férfi/gyerek hajvágás
  • Hajfestés
  • Ha tudsz: barber szolgáltatások
  • Ha tudsz: alkalmi frizura készítés