Kereskedelem, értékesítés

Értékesítő kollégát keresünk szegedi klinikánkra

Munkavégzés helye: Szeged
2020. 08. 26. 15:08

Értékesítő

Feladat:

  • Külsős cégek látogatása során klinikánk vizsgálati szűrőcsomagjainak bemutatása, értékesítése.
  • A cégek részéről felmerülő kérdések megválaszolása.
  • Szűrőcsomag ajánlatok összeállítása a cégek egyéni kéréseinek figyelembe vételével.
  • Jó kapcsolat kiépítése a cégekkel, az aktuális üzlet megkötésétől függetlenül.

Munkavégzés helye: Szeged
Munkavégzés típusa: részállás

Munkavégzés feltételei:

  • „sales-es” beállítottság
  • jó kommunikációs képesség, barátságos stílus
  • igényes, önálló munkavégzés
  • gépjármű jogosítvány
  • számítógépes ismeret
  • rugalmasság, motiváltság, etikus magatartás

Előnyt jelent:

  • korábbi céges értékesítői tapasztalat
  • egészségügyi ismeretek
  • egy idegen nyelv alap vagy középszint ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés (fix bér + teljesítmény bér)
  • döntési szabadság
  • rendszeres képzés, támogató háttér
  • kulturált munkakörnyezet
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség
  • tartós álláslehetőség

Fényképes önéletrajzát a munkába állás legkorábbi lehetséges időpontjának feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérjük csak a munkakörrel kapcsolatos célirányos információkat írja bele az önéletrajzába. Az állásra jelentkezés során ellenőrizhetjük a közösségi profilját. Kérjük tüntesse fel álláspályázatában, hogy önéletrajzát az álláshirdetés lezárulta után tárolhatjuk-e és megkereshetjük-e üresedés esetén.