Kereskedelem, értékesítés

Kereskedelmi asszisztens munkakörbe román nyelvtudással keresünk kollégát

Munkavégzés helye: Szeged
2019. 12. 05. 09:07

Román nyelvtudással rendelkező kereskedelmi asszisztenst keresünk értékesítési feladat nélkül!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a honlapunkon (www.ceglass.eu) keresztül lehet önéletrajz beküldésével vagy jelentkezési lap kitöltésével.

További információk: +36-70/684-9794

Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek

Feladatok:

  • Fontos: nincs értékesítési, eladási feladat!
  • Meglévő ügyfelektől beérkező megrendelések feldolgozása és ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás (telefonon, e-mailben),
  • Társosztályokkal (termeléssel és szállításszervezéssel) szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Román nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Pontosság, precizitás.

Előnyök:

  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat,
  • Adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk:

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk,
  • Nyugati színvonalú munkakörnyezet,
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
  • Támogató, fiatalos csapat,
  • Havi szintű céges rendezvények.

  • Bejárási támogatás Szatymazra
  • Pénteki rövidített munkaidő,
  • Dinamikusan növekvő, kalkulálható bérezés,
  • Hónap 2. munkanapján pontosan érkező fizetés,
  • Karácsonyi jutalom.