Adminisztráció, irodai munka

Külföldi kiküldetés ügyintéző/manager állás Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged
2019. 11. 20. 15:58

Németországban villanyszerelő munkákat végző vállalkozás keres megbízható, németül kiválóan beszélő munkatársat.

Feladatok:

  • szállások, utazások szervezése Németországban dolgozó kollégák számára
  • menetlevelek ellenőrzése, céges gépjárműflotta szervízelésének szervezése
  • szerszámok- és munkaruha beszerzése, nyilvántartása
  • egyeztetések németül, kapcsolattartás a német partnerekkel/ megbízókkal telefonon és e-mailben
  • alkalmanként tolmácsolás a magyar munkavállalók részére
  • egyéb irodai adminisztráció, hivatali ügyintézés, postázás

Elvárások:

  • aktív, tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • határozott fellépés
  • talpraesettség, szervezőkészség
  • rugalmasság

A feladatok túlnyomó része megköveteli az aktív, folyékony német nyelvtudást, ezért kérjük, kizárólag olyanok jelentkezzenek, akiknek nem okoz nehézséget németül folyékonyan beszélni, és akár váratlan helyzetekben németül ügyeket intézni.

Amit kínálunk:

  • kellemes, támogató munkakörnyezet
  • rugalmas időbeosztás
  • korrekt fizetés

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezési határidő: 2019.11.26

Jelentkezés önéletrajzzal és motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva.