Kereskedelem, értékesítés

Szegedi fénymásoló szalonunkba ügyfélkiszolgáló munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Szeged
2019. 10. 18. 13:00

Fénymásoló szalonunkba jó kommunikációs kézséggel rendelkező kollégát keresünk ügyfélkiszolgáló munkakörbe!

Jelentkezz önéletrajzoddal személyesen a Szeged, Móra utca. 50 sz alatt a STARCOPY-nál, vagy kattints a "jelentkezem" gombra .

Feladatok:

  • Fénymásoló szalonunkba érkező ügyfelek kiszolgálása, fénymásolás, munkafelvétel.

Elvárások:

  • Jó kommunikációs kézség
  • igényes munkavégzés
  • terherbíró képesség

Előnyök:

  • Előny, de nem feltétel:  grafikai programok ismerete, társalgási szintű angol tudás.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat, teljes munkaidő, hosszutávú határozatlan idejű állás, versenyképes fizetés.