Lejárt hirdetés

Motoros - autós ételfutár kollégát keresünk Szegeden

Sultani Food Kft.

Ételfutár

Munkavégzés helye: Szeged

Nettó 200000 - 250000 / hónap
1970. 01. 01. 01:00

Szeged belvárosban dinamikusan fejlődő csapatunkba ételfutárokat keresünk!

Saját motorral vagy gépkocsival, helyismerettel rendelkező, megbízható és lendületes kollégákat keresünk!

Főállású, beugrós vagy hétvégi munkatársak jelentkezését is várjuk!

Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Ha magadra ismertél, személyes bemutatkozásra egyeztess időpontot a +36 70 604 2603 telefonszámon!

Feladatok

Munkarend (nyitva tartás: hétfőtől-szombatig 11.00-23.00-ig):

  • havi 20-24 nap
  • napi 12 óra , 11.00-23.00

Szállítási terület:

  • Szeged belváros irányító szám szerint: 6720,6721,6722,6723,6724,6725

Ha magadra ismertél, személyes bemutatkozásra egyeztess időpontot a +36 70 604 2603 telefonszámon!

Munkahely címe:

6720 Szeged, Kígyó u. 2

Elvárások

  • udvariasság , figyelmesség , vendégorientált szemlélet
  • jó megjelenés és fellépés
  • jogosítvány, saját megbízható motor vagy gépkocsi
  • jó helyismeret
  • gyors, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok