Egyéb munkalehetőségek

Szegedi fénymásoló szalonunkba munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Szeged
2019. 09. 09. 11:55

Fénymásoló szalonunkba grafikai munkákban jártas munkatársat keresünk.

Grafikusi végzettség nem kitétel, nekünk az a fontos, hogy tudd kezelni a Photoshopot és a corelDRAW-t.

Ha úgy érzed, hogy otthonosan kezeled a grafikai programokat, ne habozz!

Jelentkezz önéletrajzoddal személyesen a Szeged, Móra utca. 50 sz alatt a STARCOPY-nál, vagy kattints a "jelentkezem" gombra .

Feladatok:

  • Névjegykártyák készítése, grafikák elkőkészítése nyomtatásra, nyomtatók kezelése.

Elvárások:

  • Grafikai programok felhasználó szintű ismerete (Photoshop, CorelDRAW), szövegszerkesztők ismerete.

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Napi 8 óra munkavégzés
  • Versenyképes fizetés