Alkalmi takarítói állás szegedi rendezvényeken kiemelt bérezéssel

DELTA 500 Kft.
Szeged
2019. 07. 03.

Takarítókat keresek szegedi rendzvények helyszíni takarításához.

Júliustól októberig folyamatosan lesznek olyan sport, gasztronómiai és zenei rendezvények amelyek helyszíni takarítására alkalmi takarító munkavállalókat keresünk. Ezeken a rendezvényeken lehetőséget fogunk tudni adni kisebb 4-6 óra és nagyobb 10-12 óraszámos napi munkavégzésekre is igény szerint.

Mivel a rendevények folymatos helyszíni nappali és éjszakai takaríátásval valamint a rendezvényt követő utótakarításokkal is kell terveznünk, ezért minden jelentkezőnek lehetőséget foguk tudni adni a részvételre.

Amenyiben rendelkezik főállással és kiegészítő, alkami munkát és jövedelmet keres, akkor kérem jelezze, hogy milyen napszak, és munkaidő lennek az ön számára a megfelelő. Az alkalmi takarítói beosztását az ön igényeihez igazítva tervezzük meg.

A rendezvények takarítását kiemelt bérezzéssel, és precíz, pontos elszámolással vállaljuk.

A bővebb információért kérem keressen: 06 30 541 6064,    06 30 865 1562

Eseti, alkalmi takarítói munkalehetőségünket kérem ossza meg ismerőseivel és barátaival is, bízunk benne, hogy hamarosan Önt és ismerőseit is a megelégedésükre munkatársaink között tudhatjuk.

Feladatok

  • A rendezvények helyszínének folyamatos tisztántartása
  • Mosdó helyiségek ügyeleti takarítása

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés, precíz, pontos elszámolás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Többműszakos

Hasonló hirdetések