Alkatrész értékesítő állás Szegeden

Láng Kereskedelmi Kft.

2020. 02. 18.

A Láng Kereskedelmi Kft., Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő gépjármű alkatrész kereskedelmi vállalata, szegedi telephelyére keres értékesítő munkatársat, aki szereti a pörgést és a színes feladatokat, valamint gyorsan megtalálja a közös hangot a vevőinkkel!

Feladatok

  • Rendelések felvétele, számlázása, gyors raktári kiszolgálása
  • Pénztárkezelés, pénzfeladási feladatok ellátása
  • Érkező áru átvétele, raktári polcra helyezése
  • Rugalmas szervezéssel a folyamatos működés biztosítása
  • Ügyfelekkel és a kollégákkal való folyamatos kommunikáció

Elvárások

  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmas, határozott, stressztűrő személyiség

Előnyök

  • Tehergépjármű alkatrész ismeret

Amit kínálunk

  • Hétköznapi munkavégzés
  • Hétvégi túlóra lehetőség
  • Alapbér + cafeteria + teljesítménybér
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!