Kalibráló laboratóriumi munkatársnak álláslehetőség Szegeden

PyroGroup Kft.
Szeged
2019. 04. 08.

Nagymúltú gyógyszeripari kutatással és analitikai műszer rendszerek fejlesztésével foglalkozó nemzetközi vállalat Kalibráló laboratóriumi munkatársat keres.

Feladatok

  1. A laboratóriumban folyó kalibrálási tevékenységek elvégzése.
  2. Mérőeszközök nyilvántartásba vétele és a nyilvántartás vezetése.
  3. Írott dokumentumok alapján történő munkavégzés.
  4. Az elvégzett munka magasszintű dokumentálása.
  5. Szükség esetén elméleti és technikai segítség nyújtása a Laboratóriumban dolgozóknak.

Elvárások

  1. Középfokú vagy felsőfokú végzettség (pl. technikus, műszerész)
  2. Pontos, megbízható munkavégzés
  3. Írott műveleti eljárások értelmezése, követése, betartása
  4. Dokumentációs készség (az elvégzett munka szabvány szerinti dokumentációja)
  5. Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyök

  1. Laboratóriumi gyakorlat
  2. Kalibrálási tevékenységbe szerzett gyakorlat
  3. Metrológus képesítés
  4. Angol középfokú nyelvismeret

Amit kínálunk

  1. Kiemelkedő, versenyképes kompenzáció
  2. Színvonalas/változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  3. A legújabb technológiák megismerése és alkalmazása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!