Játékboltunkba eladó munkatársat keresünk hosszú távra Szegeden

Liliput Toys Kft.
Szeged
2019. 01. 21.

Az ÁRKÁD-ban lévő Liliput Játékvilág üzletébe eladó munkatársat keresünk februári kezdéssel, teljes munkaidőben, hosszú távra.

Ha szereted a játékokat és szeretsz emberekkel foglalkozni, igényes vagy a munkádra, megbízhatónak tartod magad és van már tapasztalatod az eladásban, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat!

A levél tárgyában tüntesd fel: “Szeged játékbolti eladó”

Emailben a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a jelentkezéseket.

Feladatok

  • Aktív részvétel az eladásban és a napi feladatokban
  • Vásárlók professzionális kiszolgálásának biztosítása
  • Akciók, promóciók lebonyolítása
  • Kasszázás, bevételezés
  • Üzlet folyamatos töltése, termékek kihelyezése, árazása
  • Üzlettér tisztán tartása

Elvárások

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Önálló, megbízható és pontos munkavégzés

Előnyök

  • kommunikációépes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Játékos környezet :)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános